0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Sholc: Operacioni ushtarak rus në Ukrainë është “shkelje e hapur” e së drejtës ndërkombëtare

Kancelari gjerman Ollaf Sholc e cilësoi operacionin ushtarak rus në Ukrainë si “shkelje të hapur” të së drejtës ndërkombëtare dhe “ditë të zezë” për Evropën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle