0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Sholc: Gjermania e stopon “Rrjedhën Veriore 2” shkaku i veprimeve të Rusisë

Kancelari gjerman Olaf Sholc tregoi se BE-ja sot ndaj vendimit të Rusisë t’i njohë pavarësinë e Donjeckut dhe Loganskut do të përgjigjet me sanksione dhe se ka urdhëruar tërheqjen e dokumenteve, me çka pamundësohet ndarja e certifikatave për hapjen e “Rrjedhjes Veriore 2”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle