Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Sholc: Gjermania është mirë e përgaditur për krizën energjetike

Kancelari gjerman Olaf Sholc dje deklaroi se vendi është mirë i përgaditur për krizën energjetike, që pritet këtë dimër dhe se gjermanët nuk kanë arsye për t’u brengosur.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle