Evropë SQEvropë.Portal SQ

Sholc është i bindur se Suedia dhe Finlanda do të anëtarësohen në NATO

Jam i bindur se Suedia dhe Finlanda do të kenë sukses të anëtarësohen në NATO dhe Gjermania po bën gjithçka që është e mundur që kjo të ndodhë, tha sot kancelari gjerman Olaf Sholz gjatë vizitës në Holandë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle