0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Sholc e paralajmëroi Putinin që të mos i njohë republikat e vetëshpallura Donjeck dhe Lugansk

Kancelari gjerman, Olaf Sholc e paralajmëroi presidentin rus, Vlladimir Putin të mos i njohë Republikat e vetëshpallura Donjeck dhe Lugansk si shtete të pavarura, njofton DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle