0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Shojgu: Rusia ndërmerr kundërmasa për anëtarësimin e Suedisë dhe Finlandës në NATO

Ministri rus i Mbrojtjes, Sergej Shojgu deklaroi se qëllimet e Finlandës dhe të Suedisë për anëtarësim në NATO ka sjellur deri në kërcënim të rritur ushtarak në afërsi të kufirit rus, për çka Moska ka ndërmarrë “kundërmasa adekuate”, njoftuan sot mediumet ruse.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle