Evropë SQEvropë.Portal SQ

Shojgu: Keqësohet situate ushtarake dhe politike në Evropë

Ministri rus i Mbrojtjes, Sergej Shojgu sot vlerësoi se situate ushtarake dhe politike në Evropë keqësohet derisa NATO-ja e rrit praninë ushtarake në afërsi të kufirit rus.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle