Ballkan SQBallkan.portal SQ

Shmit për herë të parë pati fjalim në Parlamentin e BeH-së, i ka dhënë mesazh të qartë RS-së

Përfaqësuesi i lartë i bashkësisë ndërkombëtare për BeH-në, Kristijan Shmit, sot theksoi se “të gjitha opsionet” për zgjidhjen e krizës në vend janë në tryezë nëse nuk ka dialog dhe nëse integriteti i vendit vazhdon të jetë i rrezikuar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle