Ballkan SQBallkan.portal SQ

Shmit nesër do të ketë fjalim në Parlamentin e BeH-së, përfaqësuesit e Republikës Sërpska paralajmëruan bojkot

Kryetari i Dhomës përfaqësuese të Asamblesë parlamentare të BeH-së, Deniz Zvizdiq, kumtoi se nesër para deputetëve të këtij trupi do të ketë fjalim përfaqësuesi i lartë i Bashkësisë ndërkombëtare në BeH, Kristian Shmit, I cili do t’i prezantojë pikëpamjet e tij për situatën aktuale politike dhe strategjinë e veprimit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle