Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Shmit: Liderët politik n BeH nuk duhet ta humbin mundësinë për statusin kandidat

Përfaqësuesi i lartë i BeH-së, Kristian Shmit sot në Sarajevë u takua me eurokomisarin për zgjerim dhe politikë fqinjësore, Oliver Varheji, me të cilin, mes tjerash, bisedoi edhe për statusin kandidat të BeH-së në BE.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle