Ballkan SQBallkan.portal SQ

Shmit filloi një raund të ri konsultimesh mbi ligjin zgjedhor të BeH-së dhe ndryshimet e Kushtetutës

Përfaqësuesi i Lartë në Bosnje ee Hercegovinë, Kristian Shmit, ka filluar raundin e ri të konsultimeve me partitë politike për Ligjin Zgjedhor të BeH-së dhe Kushtetutën e Federatës së BeH-së, njofton portali i Sarajevës Kliks.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle