0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQShoqëri SQ

Shmid: Pres që vendi t’i zbatojë të gjitha rekomandimet e ODIHR për zgjedhjet

Sekretarja e përgjithshme e OSBE-së, Helga Shmid, deklaroi sot se është gjithmonë e rëndësishme të zbatohen rekomandimet e dhëna para dhe pas zgjedhjeve dhe pret që Maqedonia e Veriut t'i zbatojë të gjitha rekomandimet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle