Ballkan SQBallkan.portal SQ

Shmid: Pas zgjedhjeve nuk do të jenë të gjithë të lumtur në BeH, por nevojitet të pranohen rezultatet e zgjedhjeve

Përfaqësuesi i lartë ndërkombëtar në Bosnje e Hercegovinë, Kristian Shmit, sot e vizitoi vendvotimin në Fakultetin Elektroteknik në Sarajevën Lindore që të sigurohet, siç theksoi, nëse atje respektohen të gjitha të drejtat dhe procedurat.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle