Basketboll SQSport SQ

Shmanget kacafytja e yjeve të Lejkersit, Dejvis dhe Hauard (video)

Basketbollistët e Los Anxhelosit Entoni Dejvis dhe Dvajt Hauard kishin fjalosje gjatë kohës së pauzës në ndeshjen e djeshme me Feniks Sans.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle