0_Maqedoni.Portal SQShkup SQShoqëri SQ

Shkupjanët pinë ujë të sigurt dhe cilësor

- Hulumtimet e ujit për pije treguan se banorët e Shkupit pinë ujë të sigurt dhe cilësor, informojnë nga NP Ujësjellës dhe kanalizim - Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle