Sport SQ

Shkupi u përforcua me brazilianin Inasio

 Pretendenti për titullin kampion në kampionatin e futbollit të Maqedonisë së Veriut Shkupi nënshkroi një marrëveshje dhjetëvjeçare me mesfushorin brazilian Kueven da Silva Inasio  dhe bëri të ditur se bëhet fjalë për "një nga përforcuesit më të mirë" në radhët e tij.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle