0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Shkupi pa pjesëmarrje në fazën e grupeve në Ligën e Konferencës

Futbollistët e Shkupit nuk arritën të sigurojnë vend në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës së UEFA-s, pasi mbrëmë në Prishtinë humbën nga Ballkani 1-0 (0-0) dhe me rezultat të përgjithshëm 3 -1 u eliminuan në plej-ofin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle