0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Shkupi me barazim i përfundoi përgatitjet në Antali, Akademia Pandev me fitore

Barazim dhe fitore realizuan futbollistët e Shkupit dhe Akademisë Pandev në ndeshjet përfundimtare kontrolluese, që sot i luajtën në Antali.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle