0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQSektori civil SQShoqëri SQ

Shkupi e shënon 58 vjetorin e tërmetit katastrofik

Shkupi sot do të shënojë 58 vjetorin e tërmetit katastrofik në vitin 1963, kur u zgjua në gërmadha nën të cilat 1.070 njerëz humbën jetën dhe 3.000 u plagosën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle