0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Shkupi drejtpërdrejtë në fazën kryesore në Ligën e kampionëve në Futsal

Kampioni i Maqedonisë në Futsal, Shkupi, sezonin e ri në Ligën e Kampionëve do ta nisë nga faza kryesore dhe si nikoqir do t'i luajë ndeshjet kualifikuese të planifikuara për në tetor, njoftoi mbrëmë UEFA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle