Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Shkollat në Greqi do të hapen më 10 janar, por me protokolle më të rrepta

Me maska ​​dhe me self teste të detyrueshme për të gjithë, si dhe me protokolle më të rrepta, nxënësit në Greqi të hënën do të kthehen në shkollë, ndërsa gjysmëvjetori i dytë do të fillojë i rregullt, pa vonesa, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle