0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Shkollat e mesme në Tetovë dhe Gostivar do të fillojnë onlajn, filloret me prezencë fizike

Komisioni për Sëmundje Infektive e pranoi kërkesën e Shtabit të Krizave të Tetovës për të filluar vitin e ri shkollor në shkollat ​​e mesme në rajonin e Pollogut për shkak të situatës së pandemisë me Kovid-19.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle