0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shkollat ​​në treg të rregulluar, rrymë për institucionet shëndetësore publike përmes shitjes së EMV-së

Këshilli ekonomik-energjetik i Qeverisë sonte ka vendosur në treg të rregulluar të jenë edhe shkollat ​​fillore dhe të mesme në tërë territorin e shtetit, pa dallim që obligimi për sigurimin  e procesit arsimor është i komunave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle