Futboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Shkëndija dhe Shkupi i kuptuan rivalët e mundshëm për xhiron e tretë në Ligën e Konferencës të UEFA-s

Kampioni i Maqedonisë së Veriut Shkëndija dhe nënkampioni Shkupi në shortin e sotëm në selinë e UEFA-s në Nion i kuptuan rivalët e mundshëm për xhiron e tretë të Ligës së Konferencës të UEFA-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle