0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Shkëndija dhe Guri e ndërprenë bashkëpunimin

- Nënkampioni aktual i futbollit në Maqedoninë e Veriut, Shkëndija ka rritur marrëveshje të ndërsjellë me sulmuesin e deritanishëm Sindrit Guri për ndërprerje të bashkëpunimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle