Futboll SQSport SQ

Shkëndija dhe Akademia Pandev morën kundërshtarët e tyre për xhiron e parë në Ligën e Konferencave të UEFA-s

Dy përfaqësueset e Maqedonisë së Veriut në xhiron e parë kualifikuese të Ligës së Konferencës, sot mësuan kundërshtarët e tyre.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle