Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Shkencëtarja kryesore e OBSH-së thotë se nuk ka nevojë për panik për shkak të paraqitjes së llojit omikron

Shkencëtarja kryesore e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Suma Svaminatan sot ju bëri thirrje njerëzve të mos bëjnë panik për shkak të paraqitjes së omikronit dhe tha se është shumë herët që të nxirren konkluzione për variantin e ri.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle