Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Shkencëtarët: Rrezik tri herë më i lartë nga riinfektimi me omikron

Nga varianti i ri i koronavirusit omikron ekziston rrezik tri herë më i lartë nga infektimi i sërishëm se lloji momentalisht dominues Delta dhe lloji Beta, kumtuan sot një grup trupash shëndetësorë afrikanojugorë

Butoni Kthehu në krye
Mbylle