0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Shkencëtarët bullgar do t’i bindin eurodeputetët për korrektësinë e pozicioneve të Sofjes ndaj Maqedonisë së Veriut

Historian bullgar dhe filozof do të udhëtojnë për në Strasburg, me misionin për t’i bind eurodeputet në “korrektësinë e pozicioneve bullgare në kontestin në mes Republikës së Bullgarisë dhe Republikës së Maqedonisë së Veriut”, njoftoi gazeta bullgare “Standard”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle