0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Shkencëtarët belgë kanë zbuluar se si ta bllokojnë koronavirusin

Shkencëtarët belgë nga Universiteti në Luven, Belgjikë, arritën ta identifikojnë dhe bllokojnë çelësin që i mundëson koronavirusit t'i sulmojë qelizat, duke parandaluar infeksionin me Kovid-19.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle