Kulturë SQKulturë.Portal SQ

Shkarkohet drejtori i BUK “Shën Klimenti i Ohrit” – Shkup

Drejtori Frymëzim Dauti  shkarkohet nga detyra e drejtorit të Entit Kombëtar, Biblioteka Universitare Kombëtare „Shën Klimenti i Ohrit“-Shkup për shkak të punës e cila nuk është në pajtueshmëri me ligjin dhe statusin, kumtoi pasdite Ministria e Kulturës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle