Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Shiu ndihmoi në shuarjen e zjarrit në Evia, rrufetë shkaktuan zjarr në Halkidiki

Në disa lokacione në Halkidiki, mbrëmë vonë shpërthen zjarre, me siguri nga rrufeja, por nuk paraqesin rrezik, ndërsa dukshëm është përmirësuar situate në ishullin grek Evia dhe në Peloponez, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle