0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Shinas: Propaganda ruse e trasoi rrugën për agresionin në Ukrainë

Bashkimi Evropian duhet ta përforcojë rezistencën e vet ndaj dezinformatave dhe propagandës ruse, posaçërisht në jehonën e agresionit të saj ndaj Ukrainës, ndërsa aspirantët për anëtarësim në Union nuk guxojnë të jenë me ata të cilët "dëshirojnë ta dëmtojnë Evropës", u tha sot në mbledhjen e Parlamentit evropian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle