0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Shilegovi e nënshkroi Kodin për zgjedhje korrekte dhe demokratike

Kandidati i LSDM-së për kryetar të Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov e ka nënshkruar Kodin për zgjedhje korrekte dhe demokratike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle