0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Shilegovi, Arsovska, Petrovska, Shaqiri dhe Georgievski në diskutim publik për të rinjtë dhe politikat rinore

- "Të rinjtë në fokusin e kandidatëve për kryetarë të qytetit të Shkupit për zgjedhjet e ardhshme lokale 2021" është tema e diskutimit publik të cilin e organizon sot Shoqata e Qytetarëve "Të rinjtë munden".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle