0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Shilegov: Tregimi i ri për Shkupin është tregim për qytet human i cili investon në qytetarët e tij dhe i nxitë ata për jetë të shëndetshme

Kandidati i LSDM-së dhe koalicionit dhe kryetari aktual i Qytetit të Shkupit Petre Shilegov, në konferencën e sotme për shtyp me rastin e fillimit të fushatës zgjedhore për zgjedhje lokale shprehu besimin se është rritur qëllimi i vendosur më vitin 2017 kur e fitoi besimin e qytetarëve për të ndryshuar drejtimin në të cilin po kalonte qyteti i udhëhequr nga VMRO-DPMNE-ja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle