0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShkup SQShoqëri SQ

Shilegov: Thelbi i politikës është njerëzve t’u ofrojmë programe sipas të cilave ata do t’ua japin besimin

Telbi i politikës është që njerëzve, qytetarëve t’u ofroni programe, doktrina sipas të cilave ata do të besojnë, dhe pasi që të besojnë do t’ua japin besimin. Unë jam I bindur se atë besim e kam fituar dhe se atë besim do ta ruaj mu për shkak se unë flas për Shkupin dhe problemet e Shkupit dhe shkupjanëve, deklaroi në konferencën e sotme për shtyp kryetari I Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov duke I komentuar akuzat nga ana e VMRO-DPMNE-së për gjendjen e tij pronësore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle