0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQPolitikë SQShkup SQShoqëri SQ

Shilegov: Të rinjtë kanë vizion për zhvillimin e politikave rinore

Kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov sot pati takim me përfaqësuesit e organizatave rinore me të cilët bisedoi për prioritetet dhe nevojat e të rinjve nga Shkupi. Ai shprehu kënaqësi për bashkëpunimi i deritanishëm aktual me disa prej shoqatat dhe paralajmëroi mbështetje të rritur për aktivitetet rinore në të ardhmen.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle