0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Shilegov: Shpallet tenderi për BRT

Tenderi për realizimin e sistemit të transitit Bas rapid (BRT) është shpallur sot me çfarë bëjmë një hap të madh përpara në kryerjen e transportit publik modern, ekologjik, të shpejtë dhe efikas, porositi sot Petre Shilegovi, kryetar aktual dhe kandidat i LSDM-së për Shkupin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle