Partitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Shilegov: Shkupjanet do të kenë parkun argëtues më të madh në rajon me zero denarë

Kandidati i LSDM-së për mandatin e dytë për qytetin e Shkupit Petre Shilegov sot në konferencën për shtyp e prezantoi parkun argëtues të ri, që ndodhet në vendin e parkut Luna dhe ndërtimi i së cilës nuk do të ketë implikime buxhetore mbi qytetin e Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle