0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

Shilegov: Rikonstruimi i rrugëve nuk ka lidhje me fushatën zgjedhore, Beni Shaqiri në rrethin e dytë do të më mbështesë mua

– Nëse deri më tani janë bërë 40 rikonstruime të rrugëve kryesore, atëherë nuk mund ta lidhni këtë me fushatën zgjedhore dhe këto rikonstruime ishin paralajmëruar që në prill ose maj, theksoi në konferencën e sotme për media kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle