0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shilegov: Qytetarët nuk do të lejojnë shteti dhe Shkupi të kthehen mbrapa

Qytetarët nuk do të lejojnë që shteti dhe Qyteti i Shkupit të kthehen mbrapa, porosinë e tyre e pranuam dhe veprojmë, në mënyrë shtesë rikuperim të votave me konfirmim nga të gjitha partitë të cilat janë pjesë e koalicionit qeveritar dhe është e padiskutueshme se shumica e qytetarëve do ta zgjedhin zhvillimin e Shkupit, porositi sonte kandidati i LSDM-së për kryetar të Qytetit të Shkupit, Petre Shilegovi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle