Partitë politike SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Shilegov për “Sitel”: Paqja dhe qetësia janë kthyer, të dielën pres bashkim me qytetarët

Kemi rikthyer paqen, të përbashkëtën dhe qetësinë në Shkup dhe Shkupi më në fund është bërë qytet për të gjithë, tha kandidati për kryetar komune nga LSDM-ja, Petre Shilegov në një paraqitje të ftuar në televizionin “Sitel”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle