0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Shilegov: Realizohen një sërë projektesh kapitale njëkohësisht, shkupjanët e meritojnë më të mirën

“Shkupi sot është shumë më i mirë se para katër viteve. Kemi investuar shumë dashuri në çdo mëhallë, në çdo kënd të qytetit tonë”, theksoi Petre Shilegov, kandidat për kryetar të Qytetit të Shkupit dhe aktualisht i pari i kryeqytetit në tribunën e sontme në komunën e Kisela Vodës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle