0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Shilegov nga Karposhi: Shkupi nuk është e partive, por e qytetarëve

Pas rrethit të parë kemi dal dhe qëndrojmë këtu para jush për t’ju thënë se e kuptojmë zemërimin, e kuptojmë mesazhin. Jemi të gatshëm t’i kryejmë të gjitha ndryshimet të cilat janë të nevojshme në shtetin tone, në qytetin tonë, në komunën tonë. Por që të mund të vijmë deri këtu duhet ta ruajmë Karposhin, porositi sonte kryetari aktual I Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle