0_Maqedoni.Portal SQShkup SQ

Shilegov: Nga e hëna pritet që transporti publik urban të fillojë me regjim të rregullt të punës

Aktualisht, vetëm një pjesë e linjave periferike i përmbahen orarit të së shtunës, tha kyetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov në përgjigjen e pyetjes së gazetarëve. Shilegov theksoi se sipas të dhënave dhe informacioneve që ka, nga e hëna pritet të optimizohen linjat dhe i gjithë sistemi i transportit publik të hyjë në regjim të rregullt të funksionimit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle