0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shilegov: Nga 150 në 200 euro shpenzime më të ulta vjetore për prindërit me fëmijë në kopsht ose shkollë, ndërsa dyfish për ata me dy fëmijë

Kryetari aktual i Qytetit të Shkupit dhe kandidati për zgjedhjet e ardhshme lokale, Petre Shilegov, sot në Parkun e Qytetit së bashku me të gjithë kandidatët nga komunat e Shkupit të koalicionit LSDM, prezantoi pako masash të destinuara për prindërit e ardhshëm , fëmijët në kopshte, nxënës nga shkollat ​​fillore dhe të mesme dhe student nga Shkupi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle