0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Shilegov: Me mbështetjen tuaj Shkupi do të vazhdojë të lëvizë në drejtimin e duhur

Kryetari aktual i Qytetit të Shkupit dhe kandidat për kryetar për edhe një mandat Petre Shilegovi konsideron se sinjalin politik që e ka dërguar  koalicioni PDL-RDM është se mbesin në shumicën politike, për shkak se pret mbështetje nga mbështetësit e tyre. Kërkoi edhe mbështetje të fuqishme nga të gjithë qytetarët në raundin e dytë zgjedhor, për, siç tha, Shkupi të vazhdojë të lëvizë në drejtimin e duhur.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle