0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Shilegov: Mbështetje financiare për prindërit e rinj, nxënësit e shkollave të mesme dhe studentët

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të LSDM-së dhe Koalicionit, Petre Shilegov, sot ju bëri thirrje të rinjtë të dalin në raundin e dytë të zgjedhjeve për Kryetar të Shkupit dhe ta japin votën e tyre për opsionin i cili më së miri i përfaqëson interesat dhe nevojat e tyre. Ai i prezentoi pjesët e programit të tij që kanë të bëjnë me nxënësit e shkollave të mesme, studentët por edhe çiftet martesore të reja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle