Partitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Shilegov: Çairin po e zhvillojmë si kurrë më parë, vazhdojmë edhe më fuqishëm

Kryetari aktual i Shkupit dhe kandidati për mandatin e dytë nga LSDM-ja dhe koalicionit “Më të mirën për komunën time” Petre Shilegov sonte në takimet me qytetarët në komunën e Çairit foli për projektet e përfunduara si dhe për projektet e ardhshme në këtë komunë dhe për çështje që janë të rëndësishme për çairasit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle